Hizmetlerimiz

Taşımacılık hizmet sektörü bizde bunu en iyi şekilde kavramış yeniliklere açık ambalaj ve mobilya takım ve edevatları araçlarımız da bulunmaktadır.

.İstanbul nakliyat
.Ucuz nakliyat
.Evden eve
.Sigortalı nakliye
.Eşya taşıma
.Ev eşyası depolama
.Ofis taşımacılık

Şehir içi en kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz bünyemizde bulunan kamyonetler istanbul un dar sokaklarında şehir saat yasağı olmadan ekonomik nakliyat fiyatları için hakkında bilgi fiyat tarifesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.

firmalar letişim
Firma Tanıtımlarımız

Uzman personellerimiz ön çalışma ve planlamasına göre evden eve nakliyat ve fiyatlandırmanın ekonomik ucuz olması için gereken hizmet türünün anlaşmalı firmalar ile koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile adres den adrese ofis den ofise hizmet sunmaktayız.

Modüler mobilya kurulumunda mobilya ustalarımız araçlarımızda bulunan mobilya aksesuarları ile gereken montaj ve tamiratı yapılarak yemek odası, yatak odası ve ofis malzemeleri sorunsuz kullanışlı olacak şekilde teslimat etmekteyiz.

Parça eşya taşıma ve nakliye konusunda kamyonet ve panelvan kullanarak tek parça veya oda olarak az miktardaki eşyaların kullanımı için ekonomik uygun fiyat tekliflerimizden faydalanmak uygun koşullarımız sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Eşya depolama ve nakliye fiyatları hesaplama konusunda referans çalışmalar ve müşteri memnuniyeti konusunda eşya depolama hizmetleri için kullanılmayan eşyalarınızın depolama kuru rutubetsiz ve 7/24 güvenlikli depoları eşyanızı emanet ederek büyük maliyetlerden kurtulabilirsiniz. Depozito ve kira bedeli yarı yarının altına %40 civarına mutabık olmaktadır.

Ev, ofis taşıma fiyatları kokusunda nakliyeciler ve eşya depolama firmaları köklü ve yılların deneyimi ile tüketicilerin tercih ettikleri ve sorunsuz hizmet sağlayan firmalar ve şirketler müşteri memnuniyeti ön plan da tutarak uygun ekonomik fiyat garantisi vermektedirler.

Ucuz Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatlarını ucuz standart ve gold olmak üzere her kesime isteği üzerine özel eşya paketleme doğrultusunda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Fiyat için hakkında bilgi
ucuz nakliye fiyatlari
Ucuz Eşya toplaması, mobilya montaj ve demontajı size aittir. Taşıma bize aittir.
Standart Eşyalarınızın toplanması size aittir. Montaj ve demontaj bize aittir.
Gold Eşyaların toplanması, sigortalı, paketli, montaj ve demontaj hepsi bize aittir.
Bizden hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi alınız bulunduğunuz semt ve gideceğiniz semt hakkında 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.
silver-paketSilver

standart-paketStandart

gold-paketGold

Fiyatlandırma SEMT içi ve kat sayısına göre farklılık göstermektedir.